top of page

Krása sa ukrýva v prirodzenosti.

by Erika Pistráková

Chybičky krásy, nedokonalosti, vrásky smiechu, prenikavý pohľad – krása má mnoho podôb, a to je na nej také úžasné. Dovoľte nám vyzdvihnúť vašu prirodzenú krásu a podčiarknuť jej jedinečné črty. 

NÁŠ PRÍBEH

Eriku Pistrákovú, majiteľku Belluria salone, zasvätila do tajov kozmetiky jej mama. Po štúdiu kozmetiky na SOŠ v Košiciach sa istý čas pohybovala v pedagogickej sfére. Vydala odborné príručky v odbore kozmetika, dermatológia a technológia pre všetky 4 ročníky SOŠ.

 

Z malého dievčatka s veľkým snom sa postupne stala žena s víziou. Erika vedela, že vzdelanie a vedomosti je jediná cesta za úspechom a rozhodla sa pokračovať v štúdiu, tentoraz na fakulte zdravotníctva. 

 

V roku 1995 si založila vlastné dermatokozmetické štúdio, z ktorého časom vznikol Belluria salone. Erika a všetci členovia jej tímu veria, že priania klienta sú najdôležitejšie. Každý totiž máme na sebe nejakú „nedokonalosť“, ktorá naštrbuje naše sebavedomie.

 

Poslaním Belluria salone je podčiarknuť prirodzenú krásu bez invazívnych zákrokov, ale s kvalitnou esteticko - medicínskou technológiou a poukázať, že prirodzenosť a sebavedomie môžu byť naše najpríťažlivejšie zbrane.

erika-salon-recepcia_edited.jpg

TOTO SME MY

portrety (16).jpg

Zuzana

  • Facebook
  • Instagram

Špecializuje sa na základné ošetrenia, 3D mihalnice, lashlifting a líčenie.

annamaria_edited.jpg

Annamária

  • Facebook
  • Instagram

Naša recepcia je usmievavá a láskavá tak, ako Annamária, ktorá vás rada privíta.

Myslíš, že by si k nám zapadla.jpg

Ak je práca v salóne tvoj sen, daj nám o sebe vedieť na erika.pistrak@gmail.com

CERTIFIKÁCIE

bioline-jato-belluria-salone.png
syncare.png
zerva.jpg
europartners_edited.jpg
Primavera andorrana_edited.jpg
tetiana onik.png
bottom of page