top of page
lashlifting-sabinov.jpg
Laminácia

Laminácia obočia

Upravené, no zároveň “strapaté” obočie je chic a zároveň pôsobí prirodzene. Namiesto toho, aby ste museli každý deň venovali úprave svojho obočia niekoľko cenných minút, vyskúšajte lamináciu. Vďaka nej sa budete každé ráno prebúdzať s krásne upraveným obočím bez námahy, A napokon, hovorí sa: Dobré obočie, dobrá nálada. Dobrá nálada, dobrý deň.

Screenshot_20220912_111218.jpg

Pred lamináciou obočia

Screenshot_20220912_111243.jpg

Po laminácii obočia

Mikropigmentácia

Mikropigmentácia obočia

Ak ste neboli obdarení prirodzene hustým obočím alebo ste si ho v módnom ošiale tenkého obočia poriadne vytrhali, určite Vás zaujíma ako to zmeniť.

 

Mikropigmentácia je v tomto prípade výbornou voľbou, keďže Vám vyčaruje jemné a prirodzene vyzerajúce obočie. Jedná sa o veľmi jemné tetovanie, avšak pigment nie je vkladaný tak hlboko do pokožky ako pri klasickom tetovaní. Vďaka tomu sa udrží sa v pokožke 24 mesiacov, podľa typu pokožky. Ak by Vám teda daný tvar už nevyhovoval, môžete ho bez problémov zmeniť.

Tému mikropigmetácie obočia sme pre vás detailne spracovali v článku.

mikropigmentácia pred 2_edited.jpg

Pred mikro-

pigmentáciou

mikropigmentácia po 2_edited.jpg

Po mikro-

pigmentácii

3D mihalnice

3D mihalnice

Získajte zvodný pohľad s krásne zahusteným, no stále prirodzene vyzerajúcimi riasami. 3D mihalnice sa aplikujú na vaše mihalnice špeciálnym lepidlom, pričom samotný spoj nie je vidieť. Tým sa zabezpečí prirodzený vzhľad.

Aplikácia 4D mihalníc

 "Natural look"

Aplikácia 2D mihálníc

CAT EYES LOOK

Lashliftng

Lashlifting

Ak vám umelé mihalnice nevyhovujú, lash lifting môže byť Vašou ideálnou voľbou. Je to procedúra, počas ktorej sa Vaše mihalnice jemne vytočia, vďaka čomu sa Vaše oko krásne opticky zvýrazní zväčší. 

Všetky prípravky, ktoré na mihalnice aplikujeme sú bezpečné a šetrné, nijako Vaše mihalnice nespália ani nezničia. Práve naopak, riasy budú posilnené a vyživené.

Po 

Pred 

Pred 

Po 

Líčenie

Líčenie

Či už sa chystáte na nejakú spoločenskú udalosť alebo fotenie, šikovné ručičky našich vizážistiek si s tým poradia. Rady si vypočujú Vaše požiadavky a vykúzlia líčenie, ktoré zvýrazní Vašu prirodzenú krásu.

líčenie po 1_edited.jpg
líčenie pred 1.jpg

Pred líčením

Po nalíčení

image4.jpeg
facebook_1670313945348_7005804462229152661.jpg
náušice

Nastreľovanie náušníc

Bezbolestné a hygienické nastreľovanie náušníc u nás môže absolvovať každý. Navyše celá procedúra je rýchla, takže ju bez problémov zvládnu aj detičky od 6. mesiaca.

Máte otázku? Napíšte nám.

Radi vám odpovieme na akúkoľvek otázku ohľadom vizáže.

Ďakujeme za Vašu správu!
WhatsApp Image 2022-12-12 at 19.51.06 (1).jpeg
WhatsApp Image 2022-12-12 at 19.51.06.jpeg

Nastreľovanie

náušníc

Nastreľovanie 

náušníc

bottom of page